Oprócz montażu instalacji odgromowych wykonujemy konieczne pomiary okresowe, kontrole stanu technicznego urządzenia piorunochronnego, sporządzany protokoły z badania rezystancji instalacji odgromowej i uziomów. Posiadamy w sprzedaży uziomy i sondy pionowe, skręcane i wbijane złącza do uziomów, a także składane uziomy (podstawy i przedłużki). Wykonujemy ochronę odgromową dla wszystkich rodzajów budynków: domów jednorodzinnych, bloków, zakładów pracy, fabryk, a także miejsc szczególnie narażonych na wybuch lub pożar. Prąd piorunowy odprowadzony w niewłaściwy sposób do ziemi powoduje szereg zagrożeń. Od zniszczeń dóbr materialnych i kulturowych po realne zagrożenie życia.
Saturday the 18th - Hostgator Coupon

Zalecenia w przypadku zwodów pionowych umieszczonych na dachach:

  • nadbudówki powinny znajdować się w miejscu, w którym istnieje przestrzeń chroniona utworzona przez zwody poziome/pionowe
  • ochroną należy obejmować wszystkie elementy konstrukcyjne znajdujące się na dachach jeśli prowadzą od nich instalacje kierowane do wewnętrznej części budynku
  • zwody pionowe muszą być umieszczane w takiej odległości, które uniemożliwi wystąpienie przeskoków iskrowych. Bezwzględnie należy tu zwracać uwagę na rodzaj materiału izolacyjnego między elektrodami. Duże zwody można mocować do betonowej podstawy / izolacyjnej rury / nadbudówek.
couponcodeshosting

Dane adresowe

BŁYSKAWICA-instalacje odgromowe Marek Sokołowski
30-334 KRAKÓW ul.Komandosów 1

Dane kontaktowe

tel. 12 647-46-64 kom. 502 522 018

e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Jesteśmy na