Oprócz montażu instalacji odgromowych wykonujemy konieczne pomiary okresowe, kontrole stanu technicznego urządzenia piorunochronnego, sporządzany protokoły z badania rezystancji instalacji odgromowej i uziomów. Posiadamy w sprzedaży uziomy i sondy pionowe, skręcane i wbijane złącza do uziomów, a także składane uziomy (podstawy i przedłużki). Wykonujemy ochronę odgromową dla wszystkich rodzajów budynków: domów jednorodzinnych, bloków, zakładów pracy, fabryk, a także miejsc szczególnie narażonych na wybuch lub pożar. Prąd piorunowy odprowadzony w niewłaściwy sposób do ziemi powoduje szereg zagrożeń. Od zniszczeń dóbr materialnych i kulturowych po realne zagrożenie życia.
Saturday the 18th - Hostgator Coupon

Ograniczniki przepięć, które są instalowane w liniach średnich i niskich napięć, mają za zadanie ochronić przed bezpośrednim oddziaływaniem prądu piorunowego oraz przepięciami wszystkich rodzajów. 

Podczas tworzenia instalacji odgromowej zwraca się uwagę na:

  • niewielkie wartości przepięć występujących na obciążeniach symulujących urządzenia
  • wysokoczęstotliwościowe oscylacje, które nakładają się na przebiegi napięć na obciążeniu gdy wprowadzone zostaną udary prądowe o szybko narastających czołach
  • niewielkie wartości szczytowe w instalacji elektrycznej
  • wzrost napięcia występujący na zaciskach obciążenia 
  • spore różnice potencjałów między przewodami instalacji elektrycznej a ziemią.
couponcodeshosting

Dane adresowe

BŁYSKAWICA-instalacje odgromowe Marek Sokołowski
30-334 KRAKÓW ul.Komandosów 1

Dane kontaktowe

tel. 12 647-46-64 kom. 502 522 018

e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Jesteśmy na